+48 796719276 - Rezerwuj termin

Usługi i ceny. Wrocław Diana Kazarian
-PRZEDŁUŻANIE RZĘS-

USŁUGI I CENY

PIĘKNE OCZY I PAZNOKCIE WARTE SWEJ CENY!

RZĘSY 1:1 (CLASSIC)

Klasyczne Przedłużanie Rzęs polega na starannym nałożeniu pojedynczego włókna przedłużającego na pojedynczą naturalną, zdrową rzęsę w odległości około 0,1 milimetra od skóry powieki, dzięki czemu jest to bardzo precyzyjna praca, wymagająca dużej koncentracji. Typowy pełny zestaw rzęs Classic może się wahać od 40 przedłużeń do 150 przedłużeń na oko, w zależności od pożądanego wyglądu klientki i oczywiście liczby naturalnych, zdrowych rzęs na początek.
130 PLN
ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1
- około 1,5 godziny

100 PLN
UZUPEŁNIENIE 1:1 DO 3 TYGODNI
- około 1,5 godziny


RZĘSY 2:1

Metodą stosowania tych super lekkich przedłużek jest utworzenie „wachlarza” składającego się z 2, które są następnie ostrożnie przyczepiane do jednej naturalnej rzęsy. Najlepsze jest to, że są tak lekkie, że prawie nie czujesz, że masz zagęszczone i przedłużone rzęsy!
150 PLN
ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2:1
- około 2 godzin

130 PLN
UZUPEŁNIENIE 2:1 DO 3 TYGODNI
- około 2 godziny


RZĘSY 3:1

Metodą stosowania tych super lekkich przedłużek jest utworzenie „wachlarza” składającego się z 3, które są następnie ostrożnie przyczepiane do jednej naturalnej rzęsy. Najlepsze jest to, że są tak lekkie, że prawie nie czujesz, że masz zagęszczone i przedłużone rzęsy!
180 PLN
ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 3:1
- około 2,5 godzin

160 PLN
UZUPEŁNIENIE 3:1 DO 3 TYGODNI
- około 2,5 godziny


RZĘSY HOLLYWOOD

Rzęsy do metody objętościowej Hollywood Effect mają specyficzną budowę. Zarówno początek, jak i koniec rzęsy są znacznie cieńsze niż jej środek. Dzięki temu podstawa rzęs i powieka nie są zbyt obciążone, a końcówka sztucznej kępki bardziej przypomina wyglądem naturalne ludzkie rzęsy.
220 PLN
PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ HOLLYWOOD
- około 3 godzin

180 PLN
UZUPEŁNIENIE HOLLYWOOD DO 3 TYGODNI
- około 3 godziny